Accesso
Skip Navigation Links > Kreu
​​11119759_474928609332350.jpgZnj.​Florjana Koka
Kryetare e Bashkisë​​​​ Sarandë


Buletini Informativ


Previous
 • Talente nga klasa 5 e 9 Tetorit priten nga Kryebashkiakja Koka

  Me shume
 • Saranda cel sezonin turistik Vere 2017 me Promocion Kulinari Argetim

  Me shume
 • Koncerti i 1 Qershorit

  Me shume
 • URDHER PER PERCAKTIMIN E ORAREVE TE AUTOMJETEVE QE PERDOREN PER FURNIZIMIN E MAGAZINAVE DHE DYQANEVE NE QYTETIN E SARANDES

  Me shume
 • URDHER PËR KUFIZIMET NË QARKULLIMIN E MJETEVE TË RËNDA PËR TRANSPORTIN RRUGOR TË MALLRAVE

  Me shume
 • VENDIM PËR MIRATIMIN E RRJETIT TË LINJAVE QYTETËSE DHE RRETHQYTETËSE

  Me shume

Eventet

<qershor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
29303134
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Se shpejti

Postimet me te fundit

Shtepia e femijes.jpg
klubi i futbollit butrinti.jpg
3.jpg