Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Promovimi i dokumentarit Kur Luante Butrinti

Kategorite

Filtro:

Promovimi i dokumentarit Kur Luante Butrinti

ME 27 MAJ, ORA 11.00, BEHET PROMOVIMI I DOKUMENTARIT “KUR LUANTE “BUTRINTI”, KUSHTUAR SPORTIT TË VOLEJBOLLIT NË SARANDË, SI PERSONALITET I KËTIJ QYTETI. NE MJEDISET E HOTEL "LINDI". 
MOS E HUMBISNI EVENTIN QE ZGJON MEMORJEN LOKALE TE SARANDES, QE DUHET T'I FLASE TE SOTMES.
JANE TE LUTUR TE MARRIN PJESE VETE OSE PASARDHES TE TYRE, PER TE MARRE VLERESIMET E MERITUARA PER THEMELUESIT E KETIJ SPORTI AQ POPULLOR NE SARANDE: JORGO NIKA, DEMO VESELI E TIMO STEFANI. 
PO KESHTU, KA VLERESIME TE POSAÇME PER PROTAGONISTET E KETIJ SPORTI, SI: RAKO LEPURI, ALEKO DAJKO, THOMA NOTI, THOMA GJINI, PAVLI ANASTASI, KOÇO STEFANI, KARLO SLLAVKO, JANAQ ZHAKA, FREDI ZHUPA, JANAQ PAPAGJIKA, TAQI NINI, ODISE LEPURI, KRISTO (KITO) LEPURI E KONTRIBUTORE NE USHTRIMIN DHE ZHVILLIMIN E VOLEJBOLLIT SARANDIOT NE VITE.

Eventet

<shkurt 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
56
7
e mërkurë, mars 7, 2018
8
e enjte, mars 8, 2018
91011

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ