Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim Mbledhja e Keshillit Bashkiak 09 Mars 2017

Kategorite

Filtro:

Njoftim Mbledhja e Keshillit Bashkiak 09 Mars 2017

                                                                                      Sarandë, më 05.03.2017

N J O F T I M 

Ditën e Enjte, datë 09.03.2017, ora 18:00, në sallën e mbledhjeve të Këshillit të Bashkisë, do të zhvillohet mbledhja e Këshillit të Bashkisë me këtë,

 

REND DITE 

 • ​1. Projekt - Vendime:
 • Për përfitimin e bursave për nxënësit e arsimit parauniversitar për vitin shkollor 2016-2017.
 • Mbi dhënien e ndihmës ekonomike për muajin Janar 2017.
 • Mbi dhënien e ndihmës ekonomike për muajin Shkurt 2017.
 • Për një ndryshim në V.K.B. Nr.1, datë 06.02.2017, për miratimin e Paketës Fiskale të vitit 2017.
 • Rikonfirmim  V.K.B. Nr. 3, datë 06.02.2017, për nxjerrjen jashtë përdorimit të materialeve të Ndërmarjes së Shërbimeve Publike (Prefektura Vlorë, nuk shprehet, për mungesë dokumentacioni shoqërues).
 • Rikonfirmim V.K.B. Nr. 4, datë 06.02.2017, për miratimin e ndihmës duke paguar qeranë e shtëpisë për 6 – muaj (Prefektura Vlorë, nuk shprehet, për mungesë të relacionit shpjegues).

   2.      Çështje të tjera:
 • Propozime për ngritjen e komisionit të përkohëshëm për vlerësimin e figurave.

 

Shënim:

 Komisioni i Çështjeve Juridike, Rendit dhe Emergjencave Civile, do të mblidhet ditën e mërkurë, datë 08.03.2017, në orën 10.00.

 • Komisioni i Arsimit Kulturës dhe Sporteve, do të mblidhet ditën e mërkurë, datë 08.03.2017, në orën 11.00.
 • Komisioni i Ekonomisë dhe Financës, do të mblidhet ditën e mërkurë, datë 08.03.2017, në orën 13.00.

 KRYETARE E KESHILLIT BASHKIAK

 TATIANA  ALIKAJ                                     

Eventet

<dhjetor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ