Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim Mbledhja e Keshillit Bashkiak 06 Shkurt 2017

Kategorite

Filtro:

Njoftim Mbledhja e Keshillit Bashkiak 06 Shkurt 2017

​                                      REPUBLIKA E SHQIPËRISË

KËSHILLI I BASHKISË

SARANDË

                                                                                                                                                                                                                 Sarandë, më 27.01.2017

N J O F T I M 

 Ditën e Hënë, datë  06.02.2017, ora 17:00, në sallën e mbledhjeve të Këshillit të Bashkisë, do të zhvillohet mbledhja e Këshillit të Bashkisë me këtë,

 REND DITE :

 • ​1. Projekt - Vendime
 • Mbi miratimin e Paketës Fiskale për vitin 2017.
 • Për përfitimin e bursave për studentët e vitit të parë që do të vazhdojnë arsimin e lartë për vitin shkollor 2016-2017.
 • Për nxjerrjen jashtë përdorimit të materialeve të Ndërmarrjes së Shërbimeve Publike.
 • Për miratimin e ndihmës duke paguar qeranë e shtëpisë për 6-muaj.
 • Rikonfirmim vendimi nr.59, datë 07.12.2016, për vendosjen e madhësisë së sipërfaqeve të taksueshme të ndërtesave të bizneseve.

2.      Çështje të tjera:

 • Mbi miratimin e tematikës së mbledhjeve të Këshillit të Bashkisë Sarandë për periudhën Janar – Qershor 2017.
 • Njohja me ligjshërinë e vendimeve të Këshillit të Bashkisë Sarandë për vitin 2016.

Shënim:

Komisioni i Çështjeve Juridike, Rendit dhe Emergjencave Civile, do të mblidhet ditën e premte, datë 03.02.2017, në orën 10.00.

 • Komisioni i Ekonomisë dhe Financës, do të mblidhet ditën e premte, datë 03.02.2017, në orën 11.00.
 • Komisioni i Arsimit Kulturës dhe Sporteve, do të mblidhet ditën e premte, datë 03.02.2017, në orën 13.00.
 • Komisioni i Urbanistikës dhe Shërbimeve, do të mblidhet ditën e premte, datë  03.02.2017, në orën 14.00

KRYETARE E KESHILLIT BASHKIAK

TATIANA  ALIKAJ                                     

 

Eventet

<prill 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ