Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Gezuar Pashket 2017

Kategorite

Filtro:

Gezuar Pashket 2017

Uroj nga zemra të gjithë besimtarët "Gëzuar Pashkët!".

Bashkë me thyerjen e vezëve të kuqe, sonte uroj të kemi thyer edhe çdo mentalitet dhe çdo dëshirë penguese për ecjen tone përpara! 
Sonte Krishti u ringjall e bashke me te, bindja se urrejtja dhe lakmia, hakmarrja dhe e keqja, mbeten te kryqezuara ne Kryq.
Me urimin “Gëzuar Pashkët” uroj te ringjallet shpresa për ditë më të mira dhe per çdo të mire për ju dhe familjet tuaja, per Saranden tone te perbashket!

FLORJANA KOKA
KRYETARE E BASHKISE
SARANDE

Eventet

<dhjetor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25
e hënë, dhjetor 25, 2017
2627282930
31
e diel, dhjetor 31, 2017
1234567

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ