Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Bashkia Sarande me me shume plazhe publike

Kategorite

Filtro:

Bashkia Sarande me me shume plazhe publike

Kete fundjave, duke zbatuar vendosmerisht ligjin, Bashkia Sarande, vetem ne Ksamil, i ka kthyer qytetarit 600 m2 plazhe, qe iu moren subjekteve qe i perdornin privatisht dhe u bene publike. 
Ne plazhet e Sarandes, ato buze shetitores, eshte Bashkia qe ofron sherbim me cadra e shezlonge, me cmime te pakrahasueshme me ato qe aplikohen ne plazhe private. 
Nderkohe, kushdo qe preferon te mos e perdore as kete sherbim, jane rezervuar siperfaqe dhe sektore rere pa cadra e shezlonge, ku gjithkush mund te beje plazh me pajisje te vetat. 
Siperfaqe te tilla gjenden free ne plazhin publik ne afersi te "Paradise" (Gjoni), poshte shetitores "H.Tahsini", ne Plazhin e Ri etj.

Eventet

<shkurt 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
56
7
e mërkurë, mars 7, 2018
8
e enjte, mars 8, 2018
91011

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ